Meie liikmed

Meie liikmed on meie kõige olulisem vara


Liikumisel Kodukant on 19 liiget, neist 13 on maakonnaühendused – MTÜd, mis koondavad maakonna tasandil külavanemaid, külaseltse kui ka teisi sealkandis tegutsevaid maaelu arendavaid vabaühendusi ja üksikisikuid.

Maakonnaühenduste kontaktid (ühenduse Facebooki link avaneb logole klikkides): 

MTÜ Kodukant Harjumaa

Juhatuse e-post: kkharjumaa@gmail.com
Sirge 2, Tallinn, 10618
Juhatuse esimees: Anneli Kana
Tel. +372 53065503
annelikana@gmail.com

MTÜ Hiiumaa Kodukant

Juhatuse e-post: hiiumaakodukant@gmail.com
Vabrikuväljak 1 Kärdla 92411
Juhatuse esimees: Ester Tammis
Tel. +372 5648 7057
estertammis@gmail.com

MTÜ Ida-Virumaa Külade Esindus 

Postiaadress: Pargi 2, Sinimäe alevik 40101 Ida-Viru maakond
Juhatuse esimees: Kaja Niinlaup
Tel. +372 5660 5541
kajaniinlaup@gmail.com

MTÜ Jõgevamaa Kodukandi Ühendus

Suur 3, Jõgeva 48306
Juhatuse esimees: Liia Lust
Juhatuse aseesimees: Pille Tutt
Tel +372 5211967
pille.tutt@jogeva.maavalitsus.ee

MTÜ Kodukant Järvamaa

Juhatuse e-post: jarvamaakodukant@gmail.com
Türi vald, Järvamaa
Kontorit ei ole, post saata Kraavi 9-6.
juhatuse esimees: Eve Rõuk

MTÜ Kodukant Läänemaa

Juhatuse e-post: laaneliider@kklm.ee
Nurme tn 2, 90507 Haapsalu
Tegevjuht Kaja Karlson
Tel.+372 5817 0479
Juhatuse esimees:  Merle Mäesalu
Tel. +372 517 1704
merle.maesalu@gmail.com

MTÜ Põlvamaa Liikumine Kodukant

Juhatuse e-post: polvamaa.kodukant@gmail.com
Kesk 20, Põlva 63308
juhatuse esimees Ahti Bleive
Tel. +372 5011614

MTÜ Pärnumaa Kodukant

Juhatuse e-post: info@parnumaakodukant.ee
Kuninga tn 30, Pärnu 80014
Juhatuse esimees: Tiina Heidemann
Tel. +3725146839
tiinaheidemann@gmail.com

MTÜ Raplamaa Külade Liit  

Tallinna mnt 14, Rapla 79513
Kontakt: Ivi Sark
Tel. +372 5128931
ivi.sark@gmail.com
Juhatuse esimees: Urmas Kristal
urmas.kristal@gmail.com

MTÜ Saaremaa Kodukant

Juhatuse e-post: saarekodukant@gmail.com
Rohu 5 A-korpus, Kuressaare 93817
Post palun saata: Kihelkonna mnt. 2-37, Kuressaare
Juhatuse esimees: Reet Viira
Tel. +372 5517502

MTÜ Kodukant Tartumaa

llmatsalu tee 80, Rahinge, Tähtvere vald, Tartumaa 61408
Juhatuse liige: Külli Pann
Tel. +372 56462692
kylli@kodukanttartumaa.ee

          Valgamaa Kodukandi Ühendus
Kesk 11, Valga linn, Valga maakond
Juhatuse e-post: valgamaa.kodukant@mail.ee
Valga põik 3, Otepää 67403
Kontakt: Aili Keldo
Tel.+372 53404643
ailikeldo@hotmail.com
Juhatuse esimees: Ants Järvmägi

MTÜ Ühendus Kodukant Viljandimaa 
Männimäe tee 26, Viljandi 71009
Juhatuse esimees: Romeo Mukk
Tel. +372 56509311
tire@hot.ee

MTÜ Lääne-Viru Maanaiste Liit

Merli Tammemägi
merli.tm127@gmail.com 
Tel. +372 5688 9276

Arengu ja Stabilisatsiooni Sihtasutus
Helmut Hallemaa
helmut.hallemaa@gmail.com
Tel. + 372 5131241

MTÜ Kuhjavere Küla Selts

Romeo Mukk
tire@hot.ee
Tel. +372 56509311

MTÜ  Avinurme Külavanemate Koda
reg nr.80274183
avinurmekoda@hot.ee
Tel. +3725087472
Juhatuse liige Krista Pedak

Otepää külade Ühendus 

reg nr. 80564805

Juhatuse liige Elmo Saul

elmo@puri24.ee

Tel: 511 0574

MTÜ Taheva Valla Külade Selts

Juhatuse liige Monika Rogenbaum

monika.rogenbaum@gmail.com

Tel. 518 2380