Vabatahtliku tegevuse võrgustiku ja vabatahtliku sõbra märgisekandjate ühiskohtumine

Vabatahtliku tegevuse võrgustiku ja vabatahtliku sõbra märgisekandjate ühiskohtumine

Sündmuse aeg11 veebruar, 2020 00:00:00
Sündmuse asukoht Sirge 2, Tallinn, Eesti - Vaata kaardilt
Sündmuse korraldajaKodukant
Sündmuse kirjeldus

KUTSE vabatahtliku tegevuse võrgustiku ja vabatahtliku sõbra märgisekandjate ühiskohtumisele  11. veebruaril, kell 13.00 -16.00 Tallinnas, Sirge II korruse saalis. Kohtumine on avatud kõigile huvilistele.

Teemadeks:

  • Tutvustame 2020. aasta tegevuskava ja meie kaasajate häid praktikaid, esinejad on veel täpsustamisel. Kui võrgustiku või märgisekandjal on soov jagada oma häid praktikaid, siis palun võtta ühendust ehapaas@gmail.com.
  • Liikumise Kodukant ja siseministeeriumi vabatahtliku valdkonna strateegilise partnerluse leping lõpeb 2020. aasta detsembris. Arutelu: millised ootused on vabatahtlike kaasajatel ministeeriumile valdkonna edasise arendustöö korraldamisele. Kas parim lahendus on strateegiline partnerlus või võiks eestevedajaks olla hoopis ministeerium ise ja näiteks KÜSK koondab valdkondliku teadmise, info ja nõustamise. Milliseid muid lahendusi me näeme?
  • Võrgustiku koostööideed, ühisprojektide algatamine ehk mida saame ja tahame koos teha. Ühtlasi kogume kokku kaasajate ettepanekud vabatahtlike kaasamisel tekkinud seadustest tulenevatest kitsaskohtadest. Juhul kui teil on tekkinud kaasamisel takistusi, mille lahendamiseks on vajalik täiendada, muuta seadusi või määruseid, palume need meile saata 6. veebruariks ehapaas@gmail.com.

 

Palume ennast kokkusaamisele registreerida 6.veebruariks siin.

 Lisainfo:

Eha Paas
Liikumine Kodukant, vabatahtliku tegevuse valdkonnajuht
tel: +372 517 0214