Vabatahtliku tegevuse võrgustiku avatud seminar

Vabatahtliku tegevuse võrgustiku avatud seminar

Sündmuse aeg30 märts, 2021 15:00:00
Sündmuse asukoht
Sündmuse korraldajaEesti Külaliikumine Kodukant
Sündmuse kirjeldus

Vabatahtliku tegevuse võrgustiku avatud seminar 30.märtsil 2021

Tegutsemine vabatahtliku seltsilisena

Zoom keskkonnas kell 15.00-16.30

Head vabatahtlike kaasajad ja vabatahtlikud!

Eesti Külaliikumisel Kodukant on hea meel kutsuda teid osalema seminaril, kus esitleme äsja valminud vabatahtliku seltsilise käsiraamatut. Samuti toimub Tiina Tambaumi eestvedamisel praktiline töötuba telefoniseltsi pakkumisest. Nimelt on seoses jätkuva pandeemia-olukorraga telefoni ja veebilahenduste kaudu pakutava toe pakkumine muutunud üha olulisemaks. Pahatihti saamegi vaid selliste kanalite toel toetada üksikute inimeste ning lähedaste vaimset heaolu.

Seminarile on oodatud nii vabatahtlike kaasajad, kui ka vabatahtlikud seltsilised, kes tahavad oma tööd muuta senisest veelgi sisukamaks.

Registreeruda palume SIIN hiljemalt 26. märtsiks

Kõikidele registreerunutele saadame lingi käsiraamatule ja Zoom keskkonda 29. märtsil.

KAVA

15.00 Sissejuhatus ja ruumi loomine: meie kogemused vabatahtlikena.

15.10 Tutvustame vabatahtliku seltsilise käsiraamatut: kellele see on mõeldud ja mida sealt leida võib. Anu Viltrop ja Eha Paas

15.25 Praktiline töötuba: kuidas pakkuda telefonitsi sisukat ja toetavat seltsi. Töötoa viib läbi Tiina Tambaum, käsiraamatu üks autoritest ja telefoniseltsilise metoodika väljatöötaja.

Palun lepi juba varem kokku oma lähedase või tuttavaga, kes on kodune pensionär, et Sa helistad talle kell 15.45. Tal peaks olema segamatut aega Sinu jaoks 20 minutit. Sellega ta aitab Sind, et saaksid telefoniseltsi esimese praktilise kogemuse. Luba talle, et ta kõne saab olema tore vestlus, kus tema kindlasti kimbatusse ei jää. Ta ei pea midagi kartma, ta ei pea midagi ette valmistama ega millekski eriliseks valmis olema.

16.25 Kokkuvõtete tegemine.

Lisainfo Eha Paas, ehapaas@gmail.com

Liikumine Kodukant, vabatahtliku tegevuse valdkonna juht