Vabatahtlike kaasamise ABC koolitus

Vabatahtlike kaasamise ABC koolitus

Sündmuse aeg6 november, 2017 00:00:00
Sündmuse asukoht Sirge 2, Tallinn, Eesti - Vaata kaardilt
Sündmuse korraldajaLiikumine Kodukant, Vabatahtliku tegevuse valdkonna meeskond
Sündmuse kirjeldus

On juba traditsiooniks saamas, 1-2 korda aastas korraldab Eesti Külaliikumine Kodukant vabatahtlike kaasamise ABC koolituse, et pakkuda tuge alles alustavatele vabatahtlike kaasajatele, aga ka teistele vabatahtlikega töötavatele inimestele, kes soovivad värskendada oma vabatahtlike kaasamise alaseid teadmisi.

Sellel sügisel toimub koolitus 6. novembril kell 15.00 – 19.00 Tallinnas, Sirge 2 II korruse nõupidamise ruumis. Koolituse eesmärk on anda ülevaade vabatahtliku tegevuse korraldamise põhitõdedest, et toetada koolitusel osalenute tööd vabatahtlikega.

KOOLITUSE KAVA:

15:00 Sissejuhatus ja tutvumisring
15:15 Vabatahtlik ja vabatahtlik tegevus – ühine arusaam mõistetest
16:00 -18:00 Vabatahtliku juhtimise ringi: planeerimine; värbamine; sisseelamine ja koolitus; juhtimine ja hindamine; motiveerimine ja tunnustamine. Vahele mahub ka lõunapaus.
18:00 -19:00 Vabatahtliku tegevuse maastik Eestis, kust saada nõu, kust toetust oma tegevustele: Vabatahtlike Värav, vabatahtliku tegevuse võrgustik, muud põnevad algatused ja projektid.

Koolitus on tasuline, osalejale maksab see 20 eurot (sisaldab ka materjale ja kohvipausi). NB! Pärast koolitust on võimalik küsida koolitajatelt individuaalset nõustamist. Koolitajad: Eha Paas, Liikumise Kodukant vabatahtliku tegevuse valdkonnajuht ja Anu Viltrop, Vabatahtlike Värava toimetaja.

Registreeri ennast koolitusele hiljemalt 2. novembriks siin.

Lisainfo Eha Paas, eha@kodukant.ee