Taotluste esitamise aeg 1.03- 12.03

Taotluste esitamise aeg 1.03- 12.03

Sündmuse aeg1 märts, 2018 09:00:00
Sündmuse asukoht Eesti - Vaata kaardilt
Sündmuse korraldajaEesti Külaliikumine Kodukant
Sündmuse kirjeldus

Kodukant võtab tänasest vastu taotlusi Kogukondade EV100 taotlusvooru.

Tänasest kuni 12. märtsini saavad linnade asumipõhised kogukonnad ja maapiirkondade külade ja kantide põhised kogukonnad esitada projekte „Kogukondade EV100 taotlusvooru“.
Vooru kaudu saavad mittetulundusühingud küsida toetust kogukondade ühtsustunnet suurendavate tegevuste jaoks, elutervema ja vaimsema keskkonna loomiseks ja füüsilise elukeskkonna rikastamiseks. Maksimaalne toetussumma taotluse kohta on 5000€, omafinantseering ei ole nõutav.
„Kuna projekte rahastatakse üle-eestilise paremusjärjestuse alusel, tuleb taotlejatel selgelt välja tuua see, mis moodi kogukonnad ise kingituse tegemises osalevad ja kuidas sellest projektist just neile püsiväärtusliku iseloomuga kasu sünnib,“ ütles Eesti Külaliikumise Kodukant juhatuse liige Krista Habakukk. Ta rõhutas, et projekti elluviimise tulemusena loodav kasu peab ulatuma kaugemale tulevikku kui pelgalt vabariigi juubeliaasta.
Taotuse täitmiseks vajalik juhend ja taotlusvorm asub Eesti Külaliikumine Kodukant kodulehel www.kodukant.ee. Taotlusvooru tingimuste osas jagab lisainfot vooru menetleja Inga Kalvist tel: 55575515 või e-posti teel inga@kodukant.ee.

Nõu projekti koostamiseks annavad maakondlike arenduskeskuste MTÜde konsultandid https://www.makis.ee/kusi-nou/maakondlikud-konsultandid/