“Märka vabatahtlikku 2019” tunnustussündmus toimub 7. detsembril Saku mõisas.

“Märka vabatahtlikku 2019” tunnustussündmus toimub 7. detsembril Saku mõisas.

Sündmuse aeg7 detsember, 2019 00:00:00
Sündmuse asukoht Saku Mõis & Saku Manor, Juubelitammede tee, Saku, Harju maakond, Eesti - Vaata kaardilt
Sündmuse korraldaja:esti Külaliikumine Kodukant
Sündmuse kirjeldus

“Märka vabatahtlikku 2019” tunnustussündmus toimub 7. detsembril Saku mõisas.

Vabatahtlike tunnustamisele „Märka vabatahtlikku!“, mille patrooniks on president Kersti Kaljulaid, saadeti  114 väljapaistvat näidet vabatahtlikust tegevusest üle kogu Eesti. “Vabatahtliku tegevuse võlu ongi selles, et saab tegutseda just selles valdkonnas mis inimesele huvi pakub. On väga hea meel tõdeda, et vabatahtlik tegevus kinnitab üha enam kanda meie väikeses riigis ning lisaks vabaühendustele ja aktiivsetele kodanikele on vabatahtlikkena tegutsemas ettevõtete kollektiivid ning kaasajate ja toetajatena avaliku sektori asutused.” tõdes Eesti Külaliikumise Kodukant vabatahtliku valdkonna juht Eha Paas.

“Kahtlematult väärivad kõik esitatud kandidaadid meie tänu. Tunnustuse  hindamiskomisjon valis välja 13 laureaati, kellele president Kersti Kaljulaid tunnustused 7. detsembril Saku kontserdimajas üle annab,” rääkis Paas.

Eesti Külaliikumine Kodukant tänab kõiki märkajaid ja tublisid vabatahtlikke, kaasajaid ning ettevõtteid ja organisatsioone, kes vabatahtlikku tegevust soodustanud.  Tunnustuse eesmärgiks on tuua esile ning avaldada austust ja tänu inimestele, kes on vabatahtlikult panustanud Eesti ühiskonna arengusse.

Vabatahtlike tunnustusüritus toimub tänavu koostöös Vabaühenduste Liiduga, kes annab samas välja kodanikuühiskonna aasta tegijate preemiad.

 

Tunnustuse saajatega saavad kõik huvilised tutvuda 6. detsembrist vabatahtlike Värava kaudu, kuhu just selleks ajaks kõikide tutvustused üles pannakse.

Tunnustuse korraldamist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

 

Lisainfo Eha Paas, 5170214