Kehtna valla külade spordipäev

Kehtna valla külade spordipäev

Sündmuse aeg25 august, 2018 10:00:00
Sündmuse asukoht Valtu Spordimaja, Saare, Kehtna, Rapla maakond, Eesti - Vaata kaardilt
Sündmuse korraldajaKehtna vald
Sündmuse kirjeldus

25. augustil kell 10 avatakse Valtu Spordimaja taga väljakul Kehtna valla külade 4. spordipäev.

Ka sellel aastal ootame võistlema Kehtna valla 4 kuni 6-liikmelisi külade esindusi ja sõpruskondi .

Kavas on mitmeid tavatuid võistlusi ning parim võistkond tõstab oma peakohale rändkarika – sepistatud metallist varese. Kahel eelmisel aastal võitis selle Kumma küla esindus.

Ühes võistkonnas võib olla kuni 6 liiget. See tähendab seda, et ühe ala puhul võistleb korraga 4 inimest ning kaks inimest saavad olla vahetuses. Kõik alad on võistkondadele kohustuslikud. Üldvõitja selgitatakse aladelt saadud punktide koondsummaga

Võistlusalad ja päeva info:

1. Ultimate frisbee – Lendava taldriku mäng, kus mänguvahendit tuleb lennutada ühelt meekonnaliikmelt teisele. Liikuda tohivad mängijad, kes ei hoia ketast. Peale taldriku kinnipüüdmist edasi sammuda ei tohi. Punkt saadakse kätte, kui taldriku püüab lõpuks üks meeskonna liige vastasvõitkonna seljataga asuva joone taga. Võistlus viiakse läbi väiksemal mänguväljakul ning lühendatud ajaga kui originaalis.

2. Paaris rannatennis – Valtu Spordimaja tenniseväljakul mängitav paaris tennisemäng. Mänguvahenditeks on rannatennise pall ja -reketid. Rannatennise pall on suurem ja pehmem, kui tavalises tennises. Võistkonna siseselt vahetakse mängu ajal osalevat paari.

3. Korvpalli täpsusvisked – Võistkonna liikmed sooritavad aja jooksul punktide peale viskeid. Võidab võistkond, kes saab kõige rohkem punkte.

4. Kombineeritud teatevõistlus – Neljast alast koosnev teatevõistlus, millest üks vahetus on 25m ujumine spordimaja basseinis. Selleks peab üks võistkonna liige kaasa võtma ujumistarbed. Teatevõistlus käib aja peale ning viiakse sõltuvalt võistkondade arvust läbi mitmes vahetuses.

Kõikidel võistlejatel on üritusel tasuta toitlustuskord.

Kohapeal avatud ka laste mänguala ning pisimatele on ka väiksed sportlikud võistlused.

Registreeri võistkond hiljemalt 21. augustiks. Info ja registreerimine: mob. 5304 8818, artur.ojasalu@kehtna.ee
Võistlema tulevate külade esindused võivad võimalusel kaasa võtta küla lipu! Väga vihmase ilma korral toimub võistluspäev Valtu Spordimaja siseruumides.