Infotund Kodukandi liikmetele!

Infotund Kodukandi liikmetele!

Sündmuse aeg4 november, 2021 16:00:00
Sündmuse asukoht
Sündmuse korraldajaEesti Külaliikumine Kodukant
Sündmuse kirjeldus

 

Kutsume teie esindajaid ja teiega seotud külade esindajaid osalema liikmete infotunnis
4. novembril kelle 16.00- 17.30 .

Infotund toimub zoomis.
Infotunni teemaks on Kodukandi tegevused projekti „Vabatahtlike seltsiliste kaasamismudeli rakendamine hoolekandesüsteemi“  tegevuste käivitamine ja seni tehtud tegvuste ülevaade.

Infotunnis räägime täpsemalt:

  1. Tegevusepiirkondadest ja nende koordineerimisest

Projekti raames oleme moodustanu hetkel 8  piirkonda  ja neisse värvatud 7 koordinaatorit ja üks assistent. Hetkel töös olevad piirkonnad on:  Virumaa, Pärnumaa, Hiiumaa, Viljandimaa, Kagu- Eesti, Tallinn, Harjumaa ja Tartumaa. 1. jaanuariks käivitame  töösse  uued piirkonnad, mis katavad siis Läänemaa, Saaremaa, Jõgevamaa, Järvamaa ja Raplamaa.  Hiiumaal  ja Pärnumaal  jätkasid piloodist saadud kogemustega  koordinaatorid. Teistes piirkondades on uued tulijad. Koordinaatorite info ja kontaktid on jooksvalt lisandumas meie kodulehel.

  1. Koostöölepingute sõlmimisest omavalitustega ja koostöö

Hetkel on kokkuleppeid sõlmimas 36 omavalitsust ja neid tuleb järjest juurde. Aasta lõpuks soovime kaasata vähemalt 50 omavalitsust.

  1. Vabatahtlike värbamise kampaania plaanidest ja koolitustegevustest
  2. Projekti raames koordinaatorite ja koostöö võimalused liikmesorganisatsioonide ja teise kohapealsete institutsioonidega sh MAKI-d, omavalitsuste Liidud ja ühendused.

Olge head ja pange huvi korral oma osalemine kirja siin https://forms.gle/7wEvnxmXKaA9nvVX7  .  Osalemise lingi saadame 4.11 hiljemalt kell 10.00!

Jooksvalt saate jälgida projekti kohta infot meie kodulehelt www.kodukant.ee /vabatahtlikud seltsilised/

 

Küsimuste korral võtke julgesti ühendust

Tervitades

Krista Pegolainen-Saar

Tel: 555 33 990