Avatud talude päev

Avatud talude päev

Sündmuse aeg22 juuli, 2018 00:00:00
Sündmuse asukoht
Sündmuse korraldajaAvatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium, Põllumajandusuuringute Keskus, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ning Eestimaa Talupidajate Keskliit. Korraldamisse on kaasatud ka kohalikud Leader-tegevusgrupid ja Eesti Külaliikumine Kodukant.
Sündmuse kirjeldus

22. juulil toimuval neljandal üle-eestilisel avatud talude päeval viib huvilisi taludesse 11 tasuta bussi, millest kaheksa sõidab ringi mandril ning kolm Saaremaal.

Päeva kodulehelt saab nimekirjast ja kaardilt: http://www.avatudtalud.ee/et/kulastajale vaadata ning valida, kuhu külla sõita.

Bussireisidele registreerumine algas 12. juulil sealsamas veebilehel, sealt leiab ka busside täpsed marsruudid ning tasuta piletide hankimise tingimused. Taludesse on võimalik kohale jõuda ka Elroni rongide ning ELMO Rent elektri- ja hübriidautodega.
Paberkaardid osalevate talude andmetega on saadaval Alexela suuremates tanklapoodides, Rimi „Talu toidab” lettides, turismiinfopunktides ja maaeluministeeriumi valvelauas. Tallu sõitmisel on kõigile abiks NaviCupi mobiilirakendus.

Tänavu osaleb avatud talude päeval 296 talu ja põllumajandustootmist.