Koordinaatorid

Projektis on järgmised piirkonnad ja koordinaatorid:

  1. Hiiumaa piirkond – koordinaator Ingrid Purge; tel 5695 4846; e-post: sydamepesa@gmail.com
  2. Saaremaa piirkond – koordinaator Silje Vaik; tel 5811 9440; e-post: silje.vaik@gmail.com
  3. Tallinna linn – koordinaator Kristina Amor; tel 5660 4642; e-post: kristina.amor@helpific.com
  4. Harjumaa piirkond – koordinaator Karin Talalaev; tel 529 9161; e-post karin.talalaev@gmail.com
  5. Raplamaa piirkond – koordinaator Aili Raidma; tel 526 1197; e-post: aili.raidma@gmail.com
  6. Järvamaa piirkond – koordinaator Triin Kordemets; tel 5695 6699; e-post: triin.kordemets@gmail.com
  7. Virumaa piirkond – koordinaator Margit Maksimov; tel 525 4590; e-post: margit.maksimov@gmail.com,
    sh Lääne-Virumaa – koordinaatori assistent Katrin Nõlvak; tel 5650 5806; e-post: nolvak.katrin@gmail.com
  8. Pärnumaa piirkond –  koordinaator Hiie Lainela-Kollom; tel 517 0842; e-post: lainela.hiie@gmail.com
  9. Läänemaa piirkond – koordinaator Svea Stamberg; tel 5815 8957; e-post:  laanemaavabatahtlik@gmail.com
  10. Viljandimaa piirkond – koordinaator Ene Saar; tel 507 0846, e-post: enesaar0404@gmail.com
  11. Lõuna – Eesti piirkond
    –  Jõgevamaa ja Tarumaa vallad  (Jõgeva vald, Põltsamaa vald, Mustvee vald, Peipsiääre vald ja Tartu vald) 
    – koordinaator Eha Anslan; tel 527 8531; e-post: anslaneha@gmail.com
    – Tartumaa vallad   (Tartu linn, Kastre vald, Elva vald, Luunja vald, Kambja vald, Nõo vald) – koordinaator alustab tööd veebruaris 2022
  12. Kagu-Eesti piirkond (Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa) – koordinaator Helen Metsma; tel 5656 1655; e-post: helenmetsma@gmail.com