Tegevmeeskond

Tegevmeeskond

Krista Habakukk
Juhatuse liige
tel: 555 33 990
e- post: krista@kodukant.ee

 

 

Eha Paas
Vabatahtliku tegevuse valdkonna juht
tel: 530 52 506
e- post: eha@kodukant.ee

 

 

Merle Jantson

EV 100 “Igas külas” programmijuht
tel: 52 61 891
e- post: merle@jantson.ee

 

 

Anneli Kana

Rahvusvaheliste suhete vabatahtlik kontaktisik
tel: +372 530 65 503

 

Külli Pann
Talgupäeva “Teeme Ära” Kodukandi poolne esindaja
tel: 564 62 692

 


Anu Viltrop

Vabatahtliku värava moderaator
www.vabatahtlikud.ee

 

 

Anne- Ly Aalde
Raamatupidaja

 

 

 

 

TEEME ÄRA talgupäeva  maakondlikud koordinaatorid 2017

NR.MAAKONDKOORDINAATORE-POSTTELEFON
1.HarjumaaAnneli Kana

Anneli Kubbi

annelikana@gmail.com

annelikubbi@gmail.com

5308 0029

555 42526

2.Tallinn 

Teresa Škaperina

 

teresak676@gmail.com

 

5661 9829

 

3.HiiumaaEster Tammis

Tiina Veem

info@vetsitall.ee

tiinaveem@hot.ee

5648 7057
4.Ida-VirumaaKrista Pedakkrista.pedak@gmail.com508 7472
5.JõgevamaaPille Tuttpille.tutt@jogeva.maavalitsus.ee521 1967
6.JärvamaaKaie Altmetskaiealtmets@gmail.com5330 7367
7.LäänemaaMaret Aarike

Tarvo Pikkaro

maretarike2@gmail.com

tarvo.pikkaro@gmail.com

         5375 9620
8.Lääne-VirumaaEvi Tormevi.torm@gmail.com527 8807
9.Pärnumaa 

Krista Habakukk

Veevo Habakukk

 

krista@narnia.ee

veevo@narnia.ee

 

5553 3990

58 650 560

10.PõlvmaaAhti Bleiveahti.bleive@gmail.com501 1614
11.RaplamaaMikk Merekivi

Kadi-Liis Merekivi

mikkmerekivi@gmail.com

katzzzu@gmail.com

5661 4781
12.SaaremaaReet Viirasaarekodukant@gmail.com551 7502
13.TartumaaKülli Pannkustma@gmail.com5646 2692
14.ValgamaaMarika Kuttermarikakutter@gmail.com5340 4563
15.ViljandimaaEnn Sarvennsarv50@gmail.com514 8840
16.VõrumaaJaana Kõvatujaanale76@gmail.com5373 6444

Meist veel! 

Liikumine Kodukant on tegutsenud juba 20 aastat ja meie lugu on pikk. Seetõttu ei mahu see siia korraga äragi. Ja ehk pole lugejal alati ka aega kogu ajalugu läbi käia, vahel on kiirelt vaja pilk peale heita, et mis see Kodukandi nägu ja tegu siis õieti on.

Kodukandi tegevuste eesmärk on majanduslikult ja sotsiaalselt tugevad külakogukonnad. Selleks me:

  • Edendame MEIE- tunnet ja kodanikujulgust.
  • Innustame külakogukondi ettevõtlikkusele (külaseltsid ja väikeettevõtjad on kohalikud tööandjad, kes soodustavad inimeste püsimist maal).
  • Aitame kaasa kogukondlikule turvalisusele koostöös politsei, pääste, kohalike omavalitsuste ja  vabatahtlikega.
  • Esindame külaliikumise olulist rolli regionaalses arengus Euroopa võrgustikes.

Ja eks me oleme oma saavutuste üle ikka uhked ka! Kas teadsid, et:

– Kodukant on Kohaliku Omaalgatuse Programmi (KOP) algataja

– Kodukant on Leaderite liidrite kasvulava- Leader-meetme rakendumisele aitasid kaasa Kodukandi võrgustiku esindajad

– aastal 2011, konkursil Hea Eesti asi, sai Kodukant 4. koha

– aastal 2012 pärjati projekt “Avatud külaväravad” EMSLi poolt kodanikuühiskonna aasta teoks

– Kodukant on Euroopas II kohal Külade Maapäevade korraldajana, (Eestis 11, Rootsis 13 Maapäeva)