Ühiskingitusega liitumine

Ühiskingituses  „EV100 igas külas“ kaasa löömiseks tuleb Teil:

A.  Kogukonnana ühiselt leida see ainuomane püsima jääv ja püsiväärtusega „miski“ , mis Teie kogukonda rõõmustab, mida Teie kogukonnal vaja läheb, mille üle uhkust tunne(ksi)te, mille tegemiseks oskusi ja ressurssi leiate.
B. Valida juubeliperioodist (16. aprill 2017 – 02. veebruar 2020) välja see üks ja ainus päev, mil Teie kogukond EV100 tähistab ja oma kogukonna „kingituse“ nö üle annab – seda avab või esitleb. Sobivaima päeva leiate kindlasti siis, kui „vaatate ringi“ just oma kogukonna/kodukoha ajaloos ja pärimuses.
C. Registreerida oma kingitus ja sündmus kas
EV100 kodulehel:  https://www.ev100.ee/et/kingitus/lisa
või
„EV100 igas külas“ külade maakondliku koordinaatori juures, kelle kontakti leiad siitsamast kodulehelt
või
võttes otse ühendust „EV100 igas külas“ üldkoordinaatori Merle Jantsoniga:
merle@jantson.ee 5261891
D. vaadake ka „EV100 igas külas“ kaarti siinsamas kodulehel või https://www.ev100.ee/et/ev100-igas-kylas
Siit saate kindlasti häid mõtteid oma kogukonna EV100 kingituse tarvis. Kaardile ilmub, peale registreerimist, ka Teie kogukonna EV100 kingituse ja sündmuse info.
E. Valige kogukonnaga ühiselt välja see parim paik Teie kodukohas , mida hakkab kaunistama „EV100 igas külas“ märgis – eriline metallplaat, millel EV100 sümboolika kõrval kirjas ka Teie kodupaiga nimi ja kuupäev, mil seal toimus Teie EV100 sünnipäevapidu.
NB! Märgise saavad kõik „EV100 igas külas“ ühiskingitusega liitujad, kes on registreerunud vähemalt 40 päeva enne oma kogukonna EV100 sündmuse toimumist.
F. Viige koos kogukonnaga oma EV100 mõtted ellu.
Kaasake selleks ka neid tegusaid/toredaid/tuntud inimesi, kes küll enam/püsivalt Teie kodupaigas ei elagi, küll aga seal sündisid või kelle juured selles kohas on. Tehke neile ja endale rõõmu ja kutsuge nad kaasa lööma!

G. Kui soovite enda registreeritud kingituse infos täiendusi-parandusi teha, ühiskingituse kohta lisainfot saada, võtke samuti ühendust oma maakonna koordinaatoriga.